(c) 2018  ГО “Крос Медіа” – Усі права захищено

Photo: facebook / Christine Hallquist

Трансгендерна жінка вперше претендує на посаду губернатора у США

У США трансгендерка вперше візьме участь у виборах на посаду губернатора. Її звати Крістін Голлквіст і вона представлятиме Демократичну партію на виборах у штаті Вермонт. Про це повідомляє видання BBC Україна.

Голлквіст уже випередила трьох інших кандидатів на праймеріз Демократичної партії. На внутрішньому голосуванні її кандидатуру підтримали 46% виборців. А вибори на посаду губернатора пройдуть у листопаді 2018 року.

У політику Крістін пішла після перемоги Дональда Трампа на президентських виборах у США у 2016 році. У 2017-му вона брала участь у різних акціях, потім звільнилась і подала свою кандидатуру на посаду губернатора.

До зміни статі Крістін  звали Девід Голлквіст. Раніше вона очолювала енергетичну компанію Vermont Electric Cooperative. У своїй передвиборчій кампанії Голлквіст пообіцяла розширити у Вермонті доступ до інтернету, а також запровадити енергетичну політику з урахуванням екологічних вимог.

Про автора

Випускова редакторка Zaborona.com. Раніше була редакторкою розділів "Культура" та "Стиль життя" у виданні Buro 24/7 Ukraine, а до цього – гостьовою редакторкою Hromadske.ua. Працювала у сфері PR з різними культурними проектами.