'
Читаєте зараз
«Трішки дебільнуваті»: український чиновник образив переселенців з Донбасу

«Трішки дебільнуваті»: український чиновник образив переселенців з Донбасу

Сергій Сурепін

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області Юрій Яровий назвав російськомовних переселенців з Донбасу «трішки дебільнуватими», повідомляє NEWSONE. Наразі усі повідомлення видалено.

Що трапилося?

Переселенка Олена Татьяченко виступила з критикою переселенців з Донбасу за використання російської мови у місцях, які прихистили їх після початку війні на сході країни.

«Чому ви несамовито продовжуєте відстоювати своє «право» говорити російською і нехтувати, принижувати українську мову? Чому ви думаєте, що дурна фраза «Я з Криму (Донецька, Ясинуватої, Луганська)» дає вам право насаджувати російську культуру в містах, які дали вам притулок? І чому після цього ви вважаєте, що можете називати себе «хорошими людьми» і розраховувати на наше співчуття, розуміння і підтримку, якщо ваша мета — знищити нас?», — написала Татьяченко.

Читати більше новин в Telegram

Що далі?

Один з начальників відділу ведення Державного реєстру виборців Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області Юрій Яровий почав дискусію у коментарях: «До мене теж такі іноді приходять за довідками. Трохи дебільнуваті, не знають як буква «і» пишеться. Гидко».

Громада обурена

Користувачі Facebook звинуватили Ярового в незнанні Конституції України, стаття 10 якої гарантує вільний розвиток, використання і захист російської та інших мов національних меншин.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій