Читаєте зараз
Три книжки про кохання без рожевих окулярів

Три книжки про кохання без рожевих окулярів

Ilona Kivva
Автор:

14 лютого відзначається не тільки День Святого Валентина, а й Міжнародний день книгодарування. Заборона разом із Yakaboo Publising  розповідає, як об’єднати обидва свята, причому не тільки класними книжками, але й чудовими додатковими подарунками.

Люби без ілюзій. Як звільнитися від токсичних стереотипів і побудувати здорові стосунки, Анна Топіліна

Ілюзії — річ шкідлива не тільки у коханні, проте саме у стосунках ці розбиті ілюзії ранять найбільше. Цьому можна запобігти, якщо викорінити стереотипи, хибні уявлення, міфи, які в нас сформували культура та суспільство. Чи ви справжній чоловік, чи ви порядна жінка, що годиться і не годиться робити у ліжку, чого очікувати від першого побачення тощо. У нас в голові є всі ці сценарії, позбавлені зв’язку із реальністю, з відвертістю та справжністю почуттів. Психологиня й сексологиня Анна Топіліна вивчила всі ці шкідливі ментальні перепони на власному досвіді (як фахівчиня і як жінка). Авторка закликає любити без ілюзій, не ускладнювати стосунків та насолоджуватись щирістю із самими собою та з коханими. 

Люби без ілюзій. Як звільнитися від токсичних стереотипів і побудувати здорові стосунки, Анна Топіліна. Обкладинка надана Yakaboo Publishing

Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось, Тара Шустер

Хіт Майлі Сайрус про I can by myself flowers став чи лейтмотивом рішення почати любити себе по-справжньому. А от як це — почати, пише телевізійна сценаристка Тара Шустер в книзі, яка входить до десятки найбільш продаваних книжок в Україні. Тара пройшла шлях від заплаканої дівчини у депресії до задоволеної собою, відкритої до почуттів жінки, яка живе повним життям і неважливо, чи є в ньому кохання, чи ні. Досвід авторки, дієві поради та маленькі щоденні ритуали допоможуть почати будувати життя, якого ви варті.

Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось, Тара Шустер. Обкладинка надана Yakaboo Publishing

Звільнись від емоційного насилля. Як розірвати замкнене коло приниження і сорому в стосунках, Беверлі Енґел

Токсичні стосунки здатні не тільки псувати настрій — вони цілком можуть зруйнувати життя. Проте з них складно просто піти: куди, як, що казати оточуючим, які наче вимагають виправдань. Аб’юзери змушують думати, що буде соромно: залишатися самій, розповідати, як все було. Бо розмови призведуть до того, що винна жертва. І штучно насаджене почуття сорому і провини спонукають жертв насильства мовчати, а побоювання осуду — не звертатися за допомогою. Знана американська психотерапевтка Беверлі Енґел вважає, що першим етапом звільнення від аб’юзу є саме подолання токсичного сорому. У книжці є конкретна програма з цілком посильних дій, яка допоможе через співпереживання собі відновити гідність та самоповагу, знайти сили розірвати порочне коло отруйних взаємин. 

Звільнись від емоційного насилля. Як розірвати замкнене коло приниження і сорому в стосунках, Беверлі Енґел. Обкладинка надана Yakaboo Publishing

Відтепер в Yakaboo ще є спеціальний календар книжкових сюрпризів. У лютневому — зворотний відлік до весни. Рахуємо дні — відкриваємо віконечка зі знижками, промокодами, кешбеком та іншими цінними призами!

Також діє безплатна доставка: у відділення Укрпошти — від 349 грн, до поштоматів Нової Пошти — від 600 грн, кур’єром по Києву — від 700 грн, у відділення Нової Пошти — від 799 гривень А також -50% на доставку до країн Європи, де працюють відділення Nova Post.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій