'
Читаєте зараз
Три українки стали послами міжнародної програми She Exports

Три українки стали послами міжнародної програми She Exports

Сергій Сурепін

Програма She Exports, яка була заснована для підтримки жінок-власниць бізнесу і жінок-керівниць в експортно орієнтованих компаніях, офіційно оголосила своїх послів в Україні, повідомляє «Дело Украина». Ними стали: Олена Кошарна, Надія Васильєва та Ірина Рубіс.

Олена Кошарна

Амбасадор She Exports в категорії «Жіноче лідерство» Олена Кошарна заснувала Horizon Capital, який управляє трьома фондами (Emerging Europe Growth Fund II (EEGFІІ), Emerging Europe Growth Fund (EEGF) і WNISEF). Сукупний капітал – понад $600 млн.

Надія Васильєва

Амбасадор She Exports в категорії «Індустрія IT». Надія Васильєва є засновницею Digital Transformation Corporation і співзасновницею Інституту цифрової трансформації економіки, експерт і євангеліст використання надможливостей IoT, блокчейн і штучного інтелекту в бізнесі і поза ним.

Читати більше новин в Telegram

Ірина Рубіс

Амбасадор She Exports в категорії «Медіа». Ірина Рубіс є власницею і генеральним директором бізнес медіа бюро Ekonomika+ (delo.ua, womo.ua, mmr.ua та понад 10 подбрендів), медіа-менеджерка. Рубіс підтримує малий та середній бізнес, права людини і свободи слова і ЗМІ.

Що це взагалі таке?

Посли програми She Exports – громадяни України та інших країн, які є прикладом для наслідування, лідерами думок і активно пропагують розширення економічних можливостей українських жінок і чоловіків в підприємництві і міжнародної торгівлі на національному на міжнародному рівнях.

Програму She Exports створили в 2017 році як платформу для підтримки і розвитку жінок-підприємниць і допомоги їм у виході на міжнародні ринки. Таким чином програма сприяє зростанню експортного потенціалу України.

Відповідно до стратегічного плану, ініціатива SheTrades має на меті до 2021 року об’єднати 3 млн жінок-підприємниць з різних країн. На даний момент до світового співтовариства SheTrades завдяки програмі She Exports входить 21 українська компанія і організація.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій