'
Читаєте зараз
Турчинов заступився за дружину, яку звинуватили в гомофобії

Турчинов заступився за дружину, яку звинуватили в гомофобії

Сергій Сурепін

Секретар РНБО Олександр Турчинов заступився за дружину, яку активісти звинуватили в гомофобії та виступили з вимогою звільнити її з позиції деканки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова

«Мене дивує коли ті, хто називають себе правозахисниками безапеляційно виступають проти свободи слова, проти права на власну позицію та думку, яка відмінна від їх упереджень. Ставлення моєї дружини Ганни Турчинової до сімейних цінностей та захисту від моральної деформації шкільної програми – прояв її християнської, громадянської та професійної позиції. Ця позиція повністю відповідає Закону Божому та Конституції України. Намагання захисників ЛГБТ спільноти навішувати на мою дружину ярлики, та вимоги звільнити її з роботи є свідченням їх заангажованості, агресивності та правової обмеженості. Люблю та підтримую свою дружину», — заявив Турчинов.

Що сталося?

Правозахисні організації вимагають звільнити деканку Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та дружину секретаря Ради національної безпеки і оборони Ганну Турчинову.

Інформаційним приводом стало інтерв’ю «Громадському», в якому Турчинова висловила твердження про те, що ЛГБТ-люди є «відхиленням від норми», гомосексуальність — хворобою, а дискримінації жінок в Україні не існує.

Читати більше новин в Telegram

 

Читайте також:

Правозахисники вимагають звільнити дружину Турчинова

Марш рівності «КиївПрайд – 2018»: Як все було?

Як Україна готувалась до ЛГБТ-прайду: Місяць у новинах

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій