'
Читаєте зараз
Туркменістан заборонив портрети президента у вбиральнях

Туркменістан заборонив портрети президента у вбиральнях

Сергій Сурепін

В Туркменістані поліція оглядає вбиральні для виявлення випадків наруги над президентом країни, повідомляє видання «Альтернативные новости Туркменистана».

Дільничні інспектори уважно оглядають громадські та приватні туалети. Їх задача — з’ясувати, чи не використовують місцеві жителі газети з портретом Гурбангули Бердимухамедова замість туалетного паперу. Разом з цим наглядачі шукають зіпсовані сторінки із зображенням президента на смітниках та звалищах.

Також інспектори мають визначити власників зіпсованих газет. Після цього вони повинні повідомити поліцію про випадки наруги. Спочатку правопорушників будуть просто попереджувати.

Випадків з використанням газет у вбиральнях дуже багато. Справа у тому, що через економічну кризу туркмени не купують туалетний папір, а в місцевих газетах портрети Гурбангули Бердимухамедова друкують практично на кожній сторінці. Таким чином, люди не купують туалетний папір, бо їх змушують передплачувати місцеві друковані ЗМІ.

Вся ця ситуація почалася після того, як кількох школярів затримали за псування портретів президента. В першому випадку діти під час гри потопталися по світлині пана Бердимухамедова, а в другому — домалювали йому вуса і бороду.

Читати більше новин в Telegram

Photo: ALTERNATIVNNYY NOVOSTI TURKMENISTANA

 

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій