Читаєте зараз
Турне чотирьох трамплінів: Україна показала найкращий результат за історію участі

Ilona Kivva
Автор:

В австрійському Бішофсхофені завершився останній етап Турне чотирьох трамплінів. Це один з найпрестижніших турнірів сезону у цьому виді спорту.

На етапах виступили два українські спортсмени — Віталій Калініченко та Євген Марусяк. Вони обоє вперше в кар’єрі подолали кваліфікацію та пройшли до основного раунду змагань.

«Останній етап Турне чотирьох трамплінів у Бішофсхофені Євген Марусяк завершив на 49-му місці, випередивши лише дискваліфікованого естонця Артті Айгро. Попри це, змагання українські спортсмени завершують одразу з низкою національних рекордів та досягнень», — пише Суспільне.

Досягнення спортсменів:

• найкращий фініш в історії України: Євген Марусяк посів 35-те місце на етапі в Інсбруку;
  • вперше в історії два стрибуни вийшли в основний раунд на одному етапі;
  • Марусяк та Калініченко — другий та третій українські стрибуни з трампліна в історії, що двічі в кар’єрі фінішували у топ-50 на Турне;
  • українські спортсмени вперше чотири рази виступили впродовж сезону в основному раунді на етапах турніра;
  • Євген Марусяк став першим українським стрибуном з трампліна в історії, що виступив в основному раунді на етапі Турне чотирьох трамплінів у Бішофсхофені (49-те місце).