'
Читаєте зараз
Twitter може зламатися назавжди: користувачі горюють, Маск сміється

Twitter може зламатися назавжди: користувачі горюють, Маск сміється

Yevheniia Kostina
  • Власник соцмережі викотив ультиматум співробітникам: підписатися на тривалі години високої інтенсивності роботи або піти.
  • Більшість технарів вирішили не приймати вимог і заявили про небезпеку для користувачів та для самої платформи.
  • Твітеряни горюють і переходять в інші соцмережі.

Співробітники Twitter відмовилися працювати на жорстких умовах Ілона Маска, і це ставить під загрозу існування соцмережі. В компанії вже тимчасово закрили офіси для персоналу, а користувачі масово прощаються та переходять на інші платформи.

Заборона розповідає про наслідки ультиматумів одіозного мільярдера.


Twitter може припинити роботу

Звільнення в компанії торкнулися не лише простих менеджерів, а й багатьох інженерів, що були відповідальні за виправлення помилок і запобігання збоїв. Тому тепер стабільність роботи сервісу під великими сумнівом. Користувачі вже припускають, що за таких обставин Twitter може припинити роботу лише за декілька днів. А співробітники, які залишилися, просять керівництво вмовити декого із найважливіших фахівців повернутися.

«Якщо Twitter дасть збої в роботі, наразі немає жодного спеціаліста для виправлення помилок в багатьох сферах сервісу», — сказав один зі співробітників.

За даними вебсайту Downdetector, який відстежує збої в роботі різних сервісів, кількість повідомлень про погану роботу Twitter різко зросла з менш ніж 50 до приблизно 350 повідомлень 17 листопада увечері.

Читати більше новин в Telegram

Новини про розлад у компанії викликали хвилю горя на платформі: багато користувачів почали прощатися та залишати у твітах посилання на свої інші соцмережі як альтернативу.

Сам Маск абсолютно не занепокоєний ситуацією, що склалася. Він навпаки публікує меми, що висміюють можливу та очікувану смерть Twitter. За його словами, саме зараз використання платформи досягло найвищого піка за весь період існування.

«Щоб створити проривний Twitter 2.0 і досягти успіху в умовах дедалі більшої конкуренції, нам потрібно буде бути надзвичайно жорсткими», — сказано в листі Маска усьому персоналу Twitter від 16 листопада. В ньому співробітників просили натиснути «так», якщо вони згодні з умовами і хочуть залишитися. Ті ж, хто не відповість до 17:00 за східним часом 17 листопада, обіцяли вважати звільненими за власними бажанням та отримають вихідну допомогу. Компанія вже закрила офіси та заборонила співробітникам доступ до бейджів до 21 листопада. Ще напередодні служба безпеки почала виганяти працівників одного з офісів.

Раніше Заборона розповідала про угоду покупки Ілоном Маском Twitter: скандали, судові позови, торги щодо умов і ціни.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій