'
Читаєте зараз
Турчинов погрожує санкціями деяким ЗМІ

Турчинов погрожує санкціями деяким ЗМІ

Сергій Сурепін

Секретар Ради національної безпеки й оборони Олександр Турчинов просить Службу безпеки України запровадити санкції щодо ЗМІ, які вели пряму трансляцію військового параду з ДНР.

«Сьогодні, коли весь світ згадує мільйони людей, які загинули під час Другої світової війни, деякі українські електронні ЗМІ вели пряму трансляцію так званого «військового параду» з окупованого Донецька під заголовком «Трансляція з ДНР», — заявив Турчинов.

«Тиражування інформаційної отрути, щоб посіяти розбрат та зневіру, та, підмінивши поняття, перетворити визвольну війну на громадянську – один з пріоритетів гібридної війни, що веде проти нас Росія. А в цьому випадку ми можемо говорити і про цілком конкретний злочин – популяризацію терористичної організації. Адекватна протидія інформаційній агресії – необхідний та важливий елемент захисту нашої країни. Саме тому я звернувся з офіційним листом до СБУ щодо розслідування цього правопорушення та внесення електронних ЗМІ, які забезпечували пряму трансляцію «святкування» окупаційних військ Росії в Донецьку, до санкційного списку. І у цьому випадку не йдеться про свободу слова», – додав він.

Він вважає, що внесення таких ЗМІ до санкційного списку — «адекватна протидія інформаційній агресії». Турчинов додав, що це не буде порушувати принципи свободи слова.

Ми зв’язались з пресс-службою РНБО та вони не дали жодного коментаря з цього приводу. З особистим пресс-секретарем Турчинова зв’язиатись не вдалося. У прес-центрі СБУ спершу повідомили, що «нічого не знають з цього приводу», а пізніше додали, що «питання на обговоренні».

Читати більше новин в Telegram

Кого мав на увазі Турчинов

Є підозри, що мова йде про видання «Корреспондент». Журналісти вели пряму трансляцію параду.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій