'
Читаєте зараз
Українські військові хочуть транслювати гімн України в бік бойовиків

Українські військові хочуть транслювати гімн України в бік бойовиків

Сергій Сурепін

У районі Авдіївської промзони планують встановити рупор, через який військові транслюватимуть гімн України та інформацію, яка допомагатиме протидіяти російській пропаганді. Про це повідомили волонтери фонду «Повернись живим».

«Відстань до позицій терористів – до 150 метрів, а отже представники терористичних угруповань стануть постійними слухачами інформаційного та музичного контенту від українських військовослужбовців»,  заявили волонтери.

Також стало відомо, що гімн України гратиме вранці, щоби під його звуки прокидалися бійці «ДНР». За словами волонтерів, вони в такий спосіб «хочуть змусити ворогів вивчити гімн України напам’ять».

Нагадаємо, раніше на цій промзоні вивішували прапори Італії, США та Сомалі. Це робилося для того, щоби «потролити» бійців «ДНР».

Коментар Міністерства інформаційної політики

Читати більше новин в Telegram

У розмові з журналістом «Заборони» державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко повідомив, що він не знає технічних характеристик рупору, а також де його встановлять, аби якось охарактеризувати таку ідею.

Перша заступниця міністра Еміне Джапарова наразі ситуацію не коментує. Волонтери фонду «Повернись живим» також не відповіли на запит видання «Заборона».

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій