Читаєте зараз
У Британії заборонили рекламу Calvin Klein з неочікуваної причини

У Британії заборонили рекламу Calvin Klein з неочікуваної причини

Daniil Tsarevskyi

Управління стандартів реклами Великої Британії (ASA) заборонило кампанію Calvin Klein із зображенням співачки FKA twigs. Регулятор вважає, що артистка зображається як стереотипний сексуальний обʼєкт, пише The Guardian.

На рекламу поскаржились двоє людей, стверджуючи, що воно неправильно сексуалізує співачку. ASA погодилась, додавши, що композиція зображення заставила глядачів зосередитись глядачів на тілі, а не на одязі, який рекламується.

Пост з рекламним фото Calvin Klein. Скріншот: FKA twigs/X

«У рекламі було використано оголене тіло, а увага зосереджена на фізичних рисах FKA twigs, а не на одязі. В результаті реклама представляє співачку стереотипним сексуальним об’єктом. Зображення не може більше зʼявлятись у подібній формі», — йдеться в заяві ASA.

Позивачі також скаржились на частину кампанії із зображеннями Кендалл Дженнер, але ASA визнала їх прийнятними. Вони потрапляють в межі прийнятної реклами спідньої білизни.

«Зображення не були вульгарними, вони являли собою двох впевнених і сильних жінок, які вирішили ідентифікувати себе з брендом Calvin Klein. Реклама містила прогресивне та просвітлене повідомлення. Пози, які приймали FKA twigs та Кендалл Дженнер були природними та нейтральними», — виступив на захист власної реклами Calvin Klein.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій