'
Читаєте зараз
У британському мультфільмі про потяг Томаса дітям розкажуть про біженців

У британському мультфільмі про потяг Томаса дітям розкажуть про біженців

Сергій Сурепін

У британському мультфільмі «Томас і його друзі» в потяга Томаса з’явився нова подруга, який розповість дітям про біженців. Герой розроблений за рекомендаціями радниці ООН. Про це повідомило видання Telegraph.

Новий друг потяга Томаса – «бездомний» кенійський поїзд. Перший темношкірий жіночий персонаж Нія з’явиться в нових серіях мультфільму разом з іншими жіночими персонажами – Ашимо з Індії і Шейн з Австралії. Сюжет із жіночими персонажами розробили за сприяння Толулопи Льюїс-Тамокі, радниці програми ООН-жінки в Африці.

«Ми бачимо, що в Нії немає дому, тому вона повинна залишатися на острові Содор (вигаданий острів, на якому живуть герої мультфільму), де вони працюють пліч-о-пліч із Томасом», – сказала Льюїс-Тамокі. «Ми хочемо внести ідею біженця у свідомість дитини, водночас нікого не називаючи біженцем: хтось може виглядати по-іншому, але насправді виявиться вашим найближчим сусідом і дуже хорошим другом», – додала вона.

Нові серії покажуть на 33 мовах у понад 110 країнах. Льюїс-Тамока сказала, що в майбутньому шоу може стати «дивовижною платформою» для питань, включно з проблеми насильства щодо дівчат, питань рівної оплати праці, а також освіти дівчат. «Можливості нескінченні», – зазначила вона.

«Томас і його друзі» – британський мультфільм, знятий за мотивами циклу книг The Railway Series англійських письменників Уілберт і Крістофера Одрі. У мультфільмі розповідається про пригоди наділених людськими якостями потягів, що живуть на вигаданому острові Содор. Перша серія вийшла в 1984 році. У різні роки героїв озвучували знаменитості, у тому числі Рінго Старр і Пірс Броснан.

Читати більше новин в Telegram
Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій