Читаєте зараз
У Чарльза ІІІ виявили небезпечну хворобу

У Чарльза ІІІ виявили небезпечну хворобу

Ilona Kivva
Автор:

У британського монарха діагностували неназвану форму раку. Її виявили під час нещодавньої операції з приводу доброякісного збільшення передміхурової залози, йдеться у заяві Букінгемського палацу.

«Його Величність розпочав регулярне лікування, протягом якого лікарі порадили йому відкласти публічні обов’язки. Протягом цього періоду Його Величність продовжуватиме займатися державними справами та офіційними документами, як зазвичай. Король вдячний своїй медичній команді за швидке втручання. Він як і раніше цілком позитивно ставиться до свого лікування і сподівається якомога швидше повернутися до повноцінної громадської роботи», — кажуть у представництві Корони.

Король Великої Британії  Чарльз ІІІ. Фото: Букінгемський палац

26 січня британського монарха Чарльза ІІІ госпіталізували для лікування збільшеної простати. Процедуру провели в приватній лікарні London Clinic. 

Цікаво! Проблему зі здоров’ям монарх не приховував і закликав інших чоловіків перевірити простату. Після розкриття інформації про стан здоров’я короля на сайті Національної служби охорони здоров’я Великої Британії (NHS) різко зросла кількість запитів про збільшення простати. 

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій