'
Читаєте зараз
У Данії запропонували заборонити зустрічі жінок з довічно ув’язненими

У Данії запропонували заборонити зустрічі жінок з довічно ув’язненими

Сергій Сурепін

Данська народна партія й партія Соціал-демократів запропонували заборонити жінкам зустрічатися з засудженими довічно. Повідомляє «Ридус».

Як підкреслив представник Данської народної партії з юридичних питань Куфуд Поульсен, система виконання покарань Данії не повинна «перетворюватися в шлюбне агентство для психопатів». Він також пояснив, що мова не йде про повну заборону відвідування ув’язнених жінками, але підкреслив, що повинні допускатися тільки зустрічі з дружинами й матерями засуджених.

Профспілка працівників виправних закладів таку ініціативу розкритикувала, оскільки вважає, що після винесення судом вироку політики не повинні втручатися в справи органів виконання покарань. Пропозиція двох данських партій з’явилася після повідомлень у ЗМІ про те, що вбивця шведської журналістки Кім Валл (данський винахідник Петер Мадсен) у в’язниці зустрічається з жінками, а одна з доглядачок була змушена залишити свою роботу через зв’язок із ним.

30-річна журналістка Кім Валл, яка повинна була взяти інтерв’ю в Мадсена, зникла в серпні 2017 року. Як з’ясувалося, винахідник вбив її в підводному човні, який побудував сам; розчленував її тіло, а останки викинув у море. Сам Мадсен заперечував те, що вбив дівчину, заявивши, що вона загинула в результаті викиду газу в приміщенні підводного човна, а він тільки викинув її тіло. Експертиза ж виявила у винахідника психічні відхилення.

У квітні Мадсен був засуджений до довічного терміну. Повідомлялося, що його переведуть в іншу в’язницю, як тільки звільниться місце. Також відомо, що данець оскаржив вирок суду, попросивши призначити йому конкретний термін ув’язнення.

Читати більше новин в Telegram
Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій