Читаєте зараз
У Facebook та Instagram нові обмеження: кому заборонять писати підліткам

У Facebook та Instagram нові обмеження: кому заборонять писати підліткам

Ilona Kivva
Автор:

Компанія Meta вводить нові обмеження у Facebook та Instagram для підлітків. Відтепер користувач не зможе надіслати повідомлення неповнолітньому, якщо вони не слідкують один за одним в соцмережі, пише Tech Crunch.

Раніше Instagram забороняв дорослим старше 18 років обмінюватися повідомленнями з підлітками, якщо ті не підписані на них. Нові обмеження застосують до всіх користувачів віком до 16 років, а в деяких регіонах – до 18 років. Meta надішле користувачам сповіщення про зміни.

У Messenger діти та тінейджери отримуватимуть повідомлення лише від друзів у Facebook або людей, яких вони мають у своїх контактах.

Meta працює над інструментами батьківського контролю, щоб зробити його більш надійним. Батьки та опікуни тепер зможуть дозволяти або забороняти зміни налаштувань конфіденційності, змінені підлітками. Раніше, коли підлітки змінювали ці налаштування, батьки отримували сповіщення про це, але не могли нічого вдіяти.

Якщо користувач-підліток спробує зробити свій приватний акаунт загальнодоступним або змінить параметри конфіденційності, батьки можуть заблокувати ці дії.

Крім того, Meta планує запустити функцію, яка не дозволить підліткам бачити небажані та неприйнятні зображення у своїх листуваннях. В компанії додали, що ця функція також працюватиме в чатах із наскрізним шифруванням. Очікується, що це відбиватиме бажання підлітків надсилати такі зображення співрозмовникам.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій