Читаєте зараз
У Facebook та Instagram посилять безпеку підлітків: що змінять 

У Facebook та Instagram посилять безпеку підлітків: що змінять 

Ilona Kivva
Автор:

Компанія Meta анонсувала впровадження нових налаштувань, які мають посилити безпеку для неповнолітніх юзерів Facebook та Instagram. Обіцяють, що користувачі будуть більше захищені від шкідливого та чутливого контенту. Серед іншого, у пошуку складніше буде натрапити на згадки самогубств, самоушкодження і розладів харчової поведінки. Замість таких запитів соцмережі висвітлюватимуть контакти гарячої лінії та експертних організацій.

«Наприклад, хтось опублікував повідомлення про свою постійну боротьбу з думками про самоушкодження. Це важлива історія, яка може допомогти дестигматизувати такі проблеми, але це складна тема і вона необов’язково підходить для всіх. Ми почнемо видаляти такий та схожий вміст для підлітків. Ми не рекомендуємо цей контент підліткам у Reels і Explore, а завдяки цим змінам ми більше не будемо показувати його підліткам у стрічці й історіях — навіть якщо ними поділиться хтось, на кого вони підписалися», — пояснили у компанії.

Також буде з’являтися пропозиція увімкнути рекомендовані налаштування. Таким чином підлітки зможуть обмежити коло тих, хто може робити репост їхніх публікацій, позначати їх або згадувати в дописах, а також додавати їхній контент у Reels Remixes. Також соцмережі приховуватимуть від підлітків образливі коментарі, а відправляти їм повідомлення зможуть тільки підписники.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій