'
Читаєте зараз
У Ірані фотографці заборонили вхід на стадіон. Вона зняла гру з даху сусіднього будинку

У Ірані фотографці заборонили вхід на стадіон. Вона зняла гру з даху сусіднього будинку

Сергій Сурепін

На початку серпня фотографка Паріса Пуртахеріан з Тегерану отримала завдання зняти футбольну гру в місті Каешмєхр на півночі Ірану, повідомляє Bird in Flight. Проте той, хто замовив фото, не врахував, що на чоловічі футбольні матчі не пускають жінок – ні уболівальниць, ні журналісток, ні фотографок.

Пуртахеріан знайшла вихід із положення: вона вибралася на дах будівлі, розташованої поруч зі стадіоном, і знімала матч звідти. За словами дівчини, вона заздалегідь приїхала до стадіону й почала шукати відповідне місце. Мешканці відмовлялися пускати фотографку у свої будинки, але зрештою Пуртахеріан знайшла будинок, керівник якого дозволив їй піднятися на дах.

Фотографи-чоловіки, що знімають на стадіоні, помітили Пуртахеріан і сфотографували її. Знімок із дівчиною, що сидить на даху і тримає в руках фотоапарат із величезним об’єктивом, став вірусним в іранських соцмережах та ЗМІ. За словами самої Пуртахеріан, вона не очікувала, що стільки незнайомих людей з усього світу підтримають її. Дівчина сподівається, що в майбутньому зможе знімати спортивні події нарівні з чоловіками.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій