'
Читаєте зараз
У Канаді депутата вигнали з партії через секс-скандал

У Канаді депутата вигнали з партії через секс-скандал

Сергій Сурепін

Відомого депутата парламенту Канади від опозиційної Консервативної партії Тоні Клемента виключили з партії за порушення етичних норм. Про це заявив лідер партії Ендрю Шир, повідомляє видання «Укрінформ».

«Спершу я повірив йому, що йшлося про один окремий епізод. Однак, з того часу була отримана інформація про численні інші подібні випадки, тому я попросив Тоні вийти з партії, аби він міг відповісти на ці обвинувачення», – розповів Шир.

До цього Тоні Клемент зізнався, що став жертвою сексуального шантажу: він відправив свої відверті фото та відео особі, яка почала шантажувати його, вимагаючи 50 тис. євро. Відразу після оприлюднення цієї інформації, Клемент оголосив про вихід з усіх парламентських комітетів і складення повноважень тіньового міністра юстиції.

Однак із минулого року Тоні Клемент є членом спеціального комітету, який здійснює нагляд за канадськими спецслужбами й має доступ до секретної інформації. За словами Шира, саме спецслужбам Канади тепер слід встановити, чи не скомпрометував себе Клемент: «Я залишу це питання для них, адже вони – експерти».

Тоні Клемент одружений – у нього троє дітей. Уже 12 років він є членом парламенту й за цей час обіймав високі посади в уряді, у тому числі був міністром охорони здоров’я, промисловості й фінансів.

Читати більше новин в Telegram
Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій