'
Читаєте зараз
У коледжі в Керчі підірвали бомбу

У коледжі в Керчі підірвали бомбу

Сергій Сурепін

17 жовтня у політехнічному коледжі в Керчі підірвали невстановлений вибуховий пристрій. Про це повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на Національний антитерористичний комітет (НАК) РФ.

Під завалами керченського політеху все ще можуть перебувати люди. Рятувальники кажуть про 15 зниклих безвісти. Вже повідомляється про 13 загиблих, ще 50 постраждали.

Тим часом в ГУП РК «Кримгазсеті» повідомляють, що будівля Керченського політехнічного коледжу не була підключена до центральної системи газопостачання. Не виключено, що у коледжу могли бути свої запаси газу в балонах.

Версія теракту як причину вибуху в Керченській політехнічному коледжі розглядається. Про це повідомив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

СК порушив кримінальну справу за фактом вибуху в керченському коледжі. Стаття, за якою порушено справу, не уточнюється.

Читати більше новин в Telegram

На YouTube-каналі kerchnettv опубліковано відео з коментарем директора Керченського політехнічного технікуму Ольги Грєбеннікової. Вона назвала вибух терактом та розповіла, що сталося. За її словами, в будівлю технікуму увірвалися «невідомі люди» з автоматами і стали стріляти по студентах, які знаходилися всередині. Директор сказала, що «трупів повно, трупів дітей, справжній теракт». Хтось підірвав хол і розкидав вибухові пакети.

Вибух в політехнічному коледжі Керчі влаштував 22-річний студент, розповів глава Криму Сергій Аксьонов. Він наклав на себе руки. За інформацією Telegram-каналу Mash, його звуть Владислав Росляков.

Оновлюється

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій