Читаєте зараз
У київському метро збільшать інтервали руху поїздів: яка причина змін

У київському метро збільшать інтервали руху поїздів: яка причина змін

Анастасія Могилевець

У столичному метрополітені збільшать інтервали руху поїздів на всіх гілках. Заходів вживають через гострий дефіцит фахівців робітничих професій, повідомили на сторінці КП «Київський метрополітен».

«Враховуючи поточну кадрову ситуацію, найближчим часом будуть змінені графіки руху поїздів на всіх лініях підземки. Інтервали між поїздами будуть збільшені орієнтовно на одну хвилину в між «пік» та на 45 секунд у «пікові» години», — кажуть на підприємстві.

Наразі в столичній підземці особливо бракує машиністів електропоїздів — відкрито 83 вакансії, електромеханіків — 48, а також токарів і слюсарів — 161 вакансія. Серед причин називають вимушену міграцію, специфіку професій і мобілізацію. Близько 7% працівників вже доєдналися до війська, їхня кількість постійно збільшується.

«”Київський метрополітен” проводить кадрову роботу із залучення фахівців. Зокрема, співпрацює із закладами профільної освіти та міським центром зайнятості. Водночас метрополітен є вузькопрофільним підприємством, і підготовка та адаптація деяких професій потребує довготривалого спеціального навчання. Машиніст електропоїзда, до моменту його самостійної роботи на лінії, навчається більше 12 місяців», — додали в дописі.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій