Читаєте зараз
У Малайзії до довічного ув’язнення засудили українку. Вона ввезла 2 кг кокаїну

У Малайзії до довічного ув’язнення засудили українку. Вона ввезла 2 кг кокаїну

Сергій Сурепін

Суд Джорджтауна (Малайзія) засудив українку до довічного ув’язнення за контрабанду наркотиків. Про це повідомляє «Радіо Свобода».

24-річну українку Клавдію Лопаткіну (уродженка Херсона) затримали 31 грудня 2015 року. Це сталось в міжнародному аеропорту Пенанга (Малайзія). Вона везла два пластикових пакети з Дубая в Куала-Лумпур, а потім у Пенанг.

У дівчини було 4 коробки з-під шоколаду. Там були 108 пакетів кокаїном загальною вагою 2,1 кілограма. Вони були упаковані в обгортки для цукерок і лежали на дні коробок під справжніми солодощами. За словами Клавдії, вона не знала, що везе.

Дівчина на момент затримання була вагітна. Вона народила доньку вже в малайзійській в’язниці. Пізніше мати Лопаткіної забрала дитину в Україну. Саме дитина вберегла дівчину від смертного покарання (її мали повісити).

У грудні 2017 року Вищий суд Джорджтауна виправдав Лопаткіну й дозволив депортувати її в Україну, проте співробітники імміграційних служб знову затримали її на території суду. Прокуратура країни подала апеляцію на виправдальний вирок.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій

Нагору