'
Читаєте зараз
У Малайзії до довічного ув’язнення засудили українку. Вона ввезла 2 кг кокаїну

У Малайзії до довічного ув’язнення засудили українку. Вона ввезла 2 кг кокаїну

Сергій Сурепін

Суд Джорджтауна (Малайзія) засудив українку до довічного ув’язнення за контрабанду наркотиків. Про це повідомляє «Радіо Свобода».

24-річну українку Клавдію Лопаткіну (уродженка Херсона) затримали 31 грудня 2015 року. Це сталось в міжнародному аеропорту Пенанга (Малайзія). Вона везла два пластикових пакети з Дубая в Куала-Лумпур, а потім у Пенанг.

У дівчини було 4 коробки з-під шоколаду. Там були 108 пакетів кокаїном загальною вагою 2,1 кілограма. Вони були упаковані в обгортки для цукерок і лежали на дні коробок під справжніми солодощами. За словами Клавдії, вона не знала, що везе.

Дівчина на момент затримання була вагітна. Вона народила доньку вже в малайзійській в’язниці. Пізніше мати Лопаткіної забрала дитину в Україну. Саме дитина вберегла дівчину від смертного покарання (її мали повісити).

У грудні 2017 року Вищий суд Джорджтауна виправдав Лопаткіну й дозволив депортувати її в Україну, проте співробітники імміграційних служб знову затримали її на території суду. Прокуратура країни подала апеляцію на виправдальний вирок.

Читати більше новин в Telegram
Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій