'
Читаєте зараз
У Мілані заборонять продавати їжу вночі: чому таке дивне рішення

У Мілані заборонять продавати їжу вночі: чому таке дивне рішення

Анастасія Могилевець

Міська влада планує обмежити роботу закладів харчування у популярних районах міста. Ресторанам та кафе можуть заборонити продавати їжу та напої після півночі. Ці заходи потрібні, щоб зробити Мілан спокійнішим для мешканців уночі, пише The Guardian.

Нічний бар у Мілані. Фото: Ken Anzai через Unsplash

Згідно з правилами, заклади будуть зобов’язані закривати тераси з 00:30 в будні дні та з 01:30 у вихідні. Міська влада вважає, що це допоможе боротися з нічним життям італійського міста та гучними вечірками. Якщо обмеження схвалять, вони будуть чинні з травня до початку листопада.

Посадовців уже розкритикували за цю пропозицію. Їх звинуватили нібито у веденні війни з морозивом. Йдеться про посиденьки з морозивом пізно ввечері — це важлива італійська традиція, тож більшість не підтримують перспективу обмеження у ласощах. 

Проте міський голова Мілану Джузеппе Сала стверджує, що сотні мешканців скаржаться на поганий сон через галасливих туристів. Якщо заборону все ж схвалять, вона пошириться на 12 районів Мілану. Це, зокрема, центральні райони Брера і Тічінезе, Дарсена, Арка Миру і Порта Венеція, вулиці Корсо Комо й Корсо Гарібальді.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій