'
Читаєте зараз
У Німеччині пришвидшать розгляд заявок на статус біженця

У Німеччині пришвидшать розгляд заявок на статус біженця

Tetiana Cherevko

Уряд Німеччини та глави федеральних земель провели переговори у Берліні щодо питань міграції та розміщенням біженців. Узгодили значне прискорення розгляду справ щодо надання притулку в країні, пише Deutsche Welle.

Перше рішення Федерального відомства з питань міграції та біженців, за новими правилами, має надійти через пів року. За такий же термін має завершитися судовий розгляд у першій інстанції.

«А для заявників з країн з низьким рівнем визнання (менш як 5%) процедури мають бути ще швидшими — органам влади та судам надаватимуть лише три місяці на кожну справу. У першій половині 2023 року до таких країн належали Чорногорія, Алжир, Туніс, Албанія, Гана, Косово та Грузія. З цих країн лише невелика кількість заявників отримала притулок, статус біженця, додатковий захист або заборону на депортацію», — пояснили у виданні.

Середня тривалість розгляду справи про надання притулку у 2022 році становила 7.6 місяця. А на ухвалення остаточного рішення після апеляцій і судових розглядів могло піти майже два роки.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій