Читаєте зараз
У Південній Кореї скасували давню шокуючу традицію

У Південній Кореї скасували давню шокуючу традицію

Ilona Kivva
Автор:

Парламент Південної Кореї ухвалив законопроєкт, який забороняє розведення та забій собак для споживання. Документ забороняє розповсюдження та продаж харчових продуктів, виготовлених або оброблених з таким м’ясом, пише CNN.

«Законопроєкт отримав рідкісну підтримку двох партій у розділеному політичному ландшафті Південної Кореї, підкреслюючи, як змінилося ставлення до споживання собак за останні кілька десятиліть під час швидкої індустріалізації країни. Однак покупці, які споживають собаче м’ясо або пов’язані з ним продукти, не підлягатимуть покаранню – це означає, що закон буде в основному націлений на тих, хто працює в цій галузі, наприклад, на продавців», — пояснили у виданні.

За забій тварини передбачено покарання у вигляді трьох років в’язниці або штраф на 30 млн корейських вон (близько $23 000). За розведення чи купівлю собак для їжі також загрожує штраф і тюремний термін.

Ресторани, де подають таке м’ясо, та магазини матимуть три роки пільгового періоду, щоб закрити або змінити свій бізнес. Органи місцевого самоврядування будуть зобов’язані підтримувати їх.

Для остаточного затвердження документ має підписати президент країни.

Цікаво! За даними Міністерства сільського господарства, продовольства та сільських справ, у Південній Кореї існує близько 1 100 собачих ферм, які працюють для харчових цілей. на них вирощують близько 500 000 собак.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій