'
Читаєте зараз
У результаті стрільби у Слов’янську були поранені 5 чоловіків

У результаті стрільби у Слов’янську були поранені 5 чоловіків

Сергій Сурепін

27 жовтня відбулася стрільба в передмісті Слов’янська. У результаті цього були поранені 5 чоловіків. Про це повідомляє видання «Новости Донбасса».

Один із госпіталізованих (Дмитро Корнюшкін) розповів, що він і 5 його товаришів приїхали в той вечір на риболовлю. Чоловік зазначив, що потім він поїхав у магазин, повернувшись почув крики й постріли. За словами Корнюшкіна, до нього підійшов чоловік у чорному одязі й у балаклаві. Незнайомець наказав вийти з авто й лягти на землю. За словами потерпілого, після цього чоловік у чорному вистрілив йому в ногу. Корнюшкін зазначив, що аналогічно були прострілені ноги його товаришів.

Також поранений розповів, що зловмисник підпалив його автомобіль. Скільки саме було нападників, він точно не знає. «Одні кажуть – двоє людей, я бачив одного», – додав постраждалий. Швидку допомогу пораненим викликав друг Корнюшкіна, який не постраждав.

Водночас місцевий сайт 6262, посилаючись на свої джерела, розповідає іншу версію. За інформацією видання, поранені чоловіки займалися вирубкою лісу. Чи мали вони дозвільні документи, поки невідомо. У цей час невідомі люди підійшли до них із вимогою припинити вирубку дерев. Ці ж люди почали стріляти по ногах «лісорубів». Також було підпалено їхній автомобіль.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій