'
Читаєте зараз
У РФ відмовляються від абортів

У РФ відмовляються від абортів

Сергій Сурепін

Регіональні представництва мінохоронздоров’я Росії та адміністрації пологових будинків оголосили тимчасовий мораторій на проведення операцій із переривання вагітності, повідомляє Газета Коммерсантъ. Це рішення вони пояснюють участю в акції «Подаруй мені життя!».

Що відбувається?

Акцію «Подаруй мені життя!» протягом декількох років проводить Фонд соціально-культурних ініціатив, президентом якого є дружина російського прем’єра Світлана Медведєва. У фонді заявили, що рекомендовані в рамках акції заходи носять виключно просвітницький характер, пропозицій призупинити роботу фахівців організація не висувала.

Де проходить акція?

У Якутії планують випробувати форму заборони абортів у новому перинатальному центрі – він знаходиться у Якутську. Це рішення спричинене тим, що «акції не приносять бажаного результату, особливого зниження числа абортів в регіоні не спостерігається».

Читати більше новин в Telegram

У Приморському краї акції проводили з 31 липня до 3 серпня. У ці так звані «дні тиші» була введена заборона на аборти. Як повідомила головна акушер-гінеколог регіону Євгенія Шутка, регіон бере участь в акції «Подаруй мені життя», яка спрямована на захист ненароджених дітей та пропаганду сімейних цінностей.

У Рязанській області в рамках акції, крім консультування жінок, психологи працюють зі школярами та студентами, орієнтуючи їх на сімейні цінності, беруть активну участь у заходах, спрямованих на підтримку і збереження сім’ї й сімейних традицій. Влада повідомила, що акція тісно пов’язана зі святом «День сім’ї, любові і вірності» та проводиться протягом тижня – з 9 до 15 липня. Протягом цього часу аборти в лікарнях не проводяться.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій