'
Читаєте зараз
У РФ запропонували позбавляти батьківських прав за участь дітей у мітингах: ШЗХ тижня

У РФ запропонували позбавляти батьківських прав за участь дітей у мітингах: ШЗХ тижня

Сергій Сурепін

Щотижневий дайджест закордонних новин від Zaborona.com. Коротко про головне, що відбувалось у світі:

Власник мережі борделів Денніс Хоф переміг на місцевих виборах у нижню палату законодавчих зборів штату Невада. Республіканець набрав 68,3% голосів. Однак є один нюанс – Денніс Хоф помер у середині жовтня. Непорозуміння сталося через те, що після смерті ім’я кандидата не прибрали з бюлетенів, хоча оголошення про його смерть розвісили по всіх виборчих дільницях. Місце Хофа поки залишиться вакантним, але його займе інший представник республіканської партії.

Photo: facebook / Dennis Hof

У Китаї керівників компанії засудили до тюремного ув’язнення за принизливі покарання співробітників. Видання зазначає, що співробітників будівельної компанії в Гуйчжоу карали за невиконання плану продажів. Згідно з відеозаписами, які поширили в китайських соцмережах, одних співробітників били ременем, інших примушували пити «жовту рідину» (імовірно – сечу). Місцеві ЗМІ повідомляють, що співробітників змушували пити воду з туалету, оцет, а також їм голили голови. Крім того, працівників примушували їсти тарганів. Повідомляється, що компанія не виплатила зарплату своїм працівникам за останні два місяці. Співробітники не розповідали про знущання, оскільки боялися, що їм не виплатять заборгованість. У результаті трьох менеджерів засудили до п’яти та десяти днів ув’язнення.

Австралієць Сем Баллард помер у віці 28 років після того, як вісім років тому заразився інфекцією. У 2010 році 19-річний хлопець був перспективним гравцем у регбі. На вечірці з друзями в Сіднеї він побився об заклад і з’їв садового слимака. Тоді Балларду стало погано. Його доставили в лікарню і виявили, що хлопець заразився паразитом, який зазвичай трапляється в щурів, але іноді переноситься й молюсками. Хлопець впав у кому на 420 днів. Через ураження головного мозку й подальші ускладнення він залишився паралізованим на все життя.

Photo: Old Farmer's Almanac

Депутат Держдуми від «Єдиної Росії» Сергій Вострецов виступив з ініціативою позбавляти батьківських прав батьків, чиї діти понад два рази взяли участь у несанкціонованих мітингах. За словами парламентаря, ініціатива може бути внесена у вигляді поправок до проекту про штрафи для організаторів відповідних заходів, або як окремий законопроект. Вострецов також пропонує штрафувати батьків, якщо їх неповнолітні діти беруть участь у несанкціонованих мітингах.

Читати більше новин в Telegram
Photo: Яромир Романов

На хабарі затримали начальника управління морально-психологічного забезпечення підготовки та застосування військ. Про це заявив головний військовий прокурор Анатолій Матіос. За словами Матіоса затриманий обіймає посаду начальника управління морально-психологічного забезпечення підготовки та застосування військ (сил) – заступника начальника Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України, яке підпорядковане безпосередньо Генеральному штабу Збройних Сил України.

*ШЗХ – смішні, божевільні та трохи абсурдні новини у розділі «Шо за хрінь» (ШЗХ)

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій