'
Читаєте зараз
У Саудівській Аравії чоловік поснідав з колегою по роботі. Його заарештували

У Саудівській Аравії чоловік поснідав з колегою по роботі. Його заарештували

Сергій Сурепін

Влада Саудівської Аравії заарештувала чоловіка за те, що той зняв відео, як він снідає із своєю колегою по роботі. Відео масово поширили в соціальних мережах. Про це повідомляє видання CNN.

У Міністерстві праці та соціального розвитку Саудівської Аравії заявили, що чоловік був заарештований за те, що він з’явився в «образливому відеоролику» та згадали про порушення правил, в тому числі тих, «що регулюють робочі місця жінок».

11 вересня жінка, з якою снідав чоловік у відеоролику, також була заарештована. Місцеві медіа стверджують, що чоловік говорив із єгипетським акцентом арабської мови, і, вочевидь, був єгиптянином. Жінка, що фігурує у відео, працює з ним в одному готелі.

У відео чоловік пропонує жінці «поснідати з ним». Наприкінці ролика жінка також годує чоловіка з рук. ЗМІ повідомляють, що саме цей епізод найбільше образив консервативні кола населення Саудівської Аравії.

У Саудівській Аравії діють закони, які обмежують право чоловіків і жінок на спілкування. В більшості ресторанів чи інших публічних місць чоловіки та жінки повинні сидіти окремо, якщо їх не пов’язують близькі стосунки. Одружені пари зазвичай носять із собою підтвердження їхнього шлюбу на випадок перевірки.

Читати більше новин в Telegram
Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій