Читаєте зараз
У США жертви сексуального насильства з боку спортивного тренера отримали премію за мужність

У США жертви сексуального насильства з боку спортивного тренера отримали премію за мужність

Сергій Сурепін

У США понад 100 жінок, які публічно розповіли про сексуальне насильство з боку колишнього спортивного тренера Ларрі Нассара, отримали премію за мужність. Це сталося на щорічній церемонії нагородження ESPYS за спортивні досягнення, повідомляє Reuters.

«Для мене це прівелей сьогодні стояти тут з моїми сестрами по нещастю. Ми представляємо сотні інших людей, які сьогодні не з нами. Ми стоїмо на цій сцені як втілення нового бачення мужності», — сказала гімнастка Сара Кляйн. Вона першою заявила про насильство з боку Нассара.

Нагадаємо, Ларрі Нассар працював лікарем в університеті Мічигану, а також співпрацював зі збірною США з спортивної гімнастики. Його засудили до 60 років за зберігання дитячої порнографії, а також має тривалі тюремні строки за сексуальне насильство над неповнолітніми. У листопаді 2017 року він визнав себе винним у сексуальному насильстві стосовно кількох дівчат, скоєному під приводом медичних процедур. Серед його жертв — олімпійські чемпіонки зі спортивної гімнастики Габріель Дуглас, Елі Райсман і Маккейла Мероні.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій