Читаєте зараз
У що пограти в липні? Геймінг-гайд Заборони

У що пограти в липні? Геймінг-гайд Заборони

Daniel Lekhovitser

Скажемо чесно, цей липень — не дуже щедрий на нові ігри місяць. Але ми знайшли декілька тайтлів, що зможуть поповнити вашу ігротеку: надважкий souls-like шутер, космічний трилер про холодну війну під час колонізації Сонячної системи і містична історія про тінейджерів у дусі «Дивних див». 


Synapse 

Коли: 4 липня

Платформи: PSVR2

У світі Synapse давно користуються нейротехнологіями, а мозкові хвилі за допомогою хай-теку стають зброєю. Ви — агент з інфільтрації у підсвідомість, якого направили проникнути в ментальний ландшафт полковника Пітера Конрада. Конрад — дезертир і один з винахідників нової моделі нейрозброї, і єдина інформація про те, як її нейтралізувати (чи використати на власний розсуд) захована в його черепній коробці. 

Synapse — щось на кшталт Control (багато шутингу та телекінез) від першої особи, та ще й у VR.

Oxenfree II: Lost Signals

Коли: 12 липня

Платформи: PC, PS4/5, Switch

Перша частина Oxenfree була неймовірно красивим міксом «Донні Дарко», «Дивних див» та містичних трилерів 1980-х. Група підлітків відправляється на покинутий острів Едвардс та потрапляє там чи то в часову петлю, чи то в альтернативний вимір, де через радіосигнали спілкується з привидами загиблих на субмарині моряків.

Друга частина і візуально, і геймплейно нагадує першу. Зміняться тільки герої. Знаючи почерк студії розробників Night School, нас очікує безліч майстерно прописаних діалогів, вдало оркестрованих сценарних твістів і кілька альтернативних фіналів. 

Exoprimal

Коли: 14 липня

Платформи: PC, PS4/5, Xbox One, Xbox Series

Через квантовий феномен під назвою Вортекс два часові виміри змішалися в один, і 2040 рік одночасно став ще й Юрським періодом: біля хмарочосів бігають тиранозаври, а листя в затишних парках поїдають диплодоки. 

Щоб зупинити нашестя рептилій, загін бійців використовує екзокостюми, які за ефективністю нагадують БТР, танк і Patriot одночасно. Гравцям треба об’єднуватися, щоб конкурувати з іншими командами одне проти одного чи проти ігрового оточення.

Remnant II

Коли: 25 липня

Платформи: ПК, PS5, Xbox Series

Серія Remnant — один з небагатьох прикладів надзвичайно хардкорного й ультраскладного жанру souls-like, де замість традиційних мечів і сокир у розпорядженні гравця вогнепальна зброя (згадати вдається хіба ще Returnal). 

Складність Remnant полягає в тому, що, на відміну від класичних шутерів, вороги тут менш статичні і мають подібний до босів із Dark Souls мув-сет. Умовно кажучи, влучити в демонічного вершника розміром з танкер, що телепортується з місця на місце, тут не так вже й просто, а всадити в нього треба кілька тисяч патронів. 

The Expanse: A Telltale Series 

Коли: 27 липня

Платформи: ПК, Xbox One, PS 4/5, Xbox Series

Expanse розповідатиме про групу астронавтів-колоністів Сонячної системи під час боротьби багатьох політичних фракцій за ресурси й іншопланетну технологію. Конкретизувати точніше важко: гра базується на серії романів Джеймса С. А. Корі (і дізнатися, який саме обрали сценаристи — ще та задачка).

Думається, студія-розробник Telltale Games залишатиметься вірною власній формулі: велика увага до деталей і сюжету, кінематографічність та важкі моральні вибори, що матимуть неочікувані наслідки.

Venba

Коли: 19 липня

Платформи: ПК, Xbox One, PS 4/5, Xbox Series, Nintendo Switch

Feel-good гра про еміграцію, родинний дім, батьків та запахи дитинства. У Venba ви гратимете за сім’ю індійських емігрантів, які готують національну їжу і через запахи — ці шорткати торкаються глибин пам’яті — повертаються до спогадів про покинуту домівку.

Мініатюрна сімейна сага про колективну пам’ять однієї родини, ідентичність, через яку вам на хвилину захочеться повернутися до дитинства, мами, борщу та макаронів по-флотськи.

Disney’s Illusion Island

Коли: 28 липня

Платформи: Nintendo Switch

Компактний платформер про Мікі Мауса та його друзів, які намагаються допомогти мешканцям Острова Ілюзій врятуватися від злих сил. Ігри за світом Волта Діснея переважно таргетовані на дітей, але ми не засуджуємо, якщо до ігрового екрана прилипнете і ви.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій