Читаєте зараз
У Сінгапурі можуть заборонити продаж солодкої газованої води

У Сінгапурі можуть заборонити продаж солодкої газованої води

Samuil Proskuryakov

Сінгапур може стати першою країною у світі, де буде заборонено продаж солодких газованих напоїв. Як пише газета Straits Times, таку пропозицію підготувало міністерство охорони здоров’я республіки. Заборона спрямована на боротьбу з поширенням діабету.

Також Сінгапур планує підвищити податок для виробників та імпортерів солодких напоїв. Крім того, передбачаються значні обмеження для будь-якої реклами даної продукції, аж до її повної заборони, а також маркування всіх товарів з погляду користі чи шкоди для здоров’я. У категорію ризику також потрапили соки, енергетичні напої, питні йогурти і порошки кави “три в одному”.

Пропозиції міністерства мають пройти громадські слухання.

У заяві міністерства охорони здоров’я Сінгапуру наголошується, що якщо дієві заходи не будуть прийняті, кількість людей, що страждають від діабету до 2050 року досягне мільйона осіб. За підрахунками фахівців, які озвучує Straits Times, кожен сінгапурець у середньому за добу споживає майже 12 чайних ложок цукру – приблизно 60 грамів, а половина з цього обсягу припадає на солодкі напої.

До речi, у Сінгапурі в школах та урядових установах продаж напоїв із середнім і високим вмістом цукру вже заборонений. Крім того, багато компаній також утримуються від реклами дітям подібної продукції, наприклад, у дитячий прайм-тайм.

Читати більше новин в Telegram
Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій