'
Читаєте зараз
У США заборонили їсти собак та кошенят: ШЗХ тижня

У США заборонили їсти собак та кошенят: ШЗХ тижня

Сергій Сурепін

Щотижневий дайджест закордонних новин від Zaborona.com Коротко про головне, що відбувалось у світі:

Палата представників конгресу США схвалила заборону на забій, транспортування, зберігання і продаж кішок і собак для вживання в їжу. Ініціатива про новий закон надійшла від члена республіканської партії Верна Б’юкенена і демократа Алсі Хейстінга. Заборона не торкнеться корінних мешканців, які вживають м’ясо кішок і собак під час релігійних церемоній.

Photo: pixabay.com

У Південній Кореї можуть заборонити продаж iPhone та iPad. Apple підозрюють у порушенні патентів. Міністерство торгівлі, промисловості та енергетики почало розслідування можливого запозичення патенту, що належить Корейському інституту передових технологій. Компанію Apple підозрюють у використанні технології для створення мікропроцесорів, яка була зареєстрована інститутом раніше. Дана технологія використовується в останніх iPhone та iPad. Тому, якщо міністерство доведе факт запозичення технології, на території країни можуть заборонити продаж iPhone X, iPhone 8 та 8 Plus, а також iPad Pro.

Photo: pixabay.com

Кілька десятків танцівниць і співробітників театральної компанії Troubleyn звинуватили бельгійського художника й режисера Яна Фабра в домаганнях і сексизмі. За словами жертв, Фабр кликав своїх підопічних на закриті фотосесії, іноді пропонуючи їм великі суми грошей або наркотики, а потім починав домагатися. Він також ставив перед танцівницями умови, що не дасть їм головну роль, якщо вони не пересплять з ним. У разі відмови режисер урізав їхні ролі. Крім того, Фабр нібито ображав артисток за зайву вагу.

Photo: Jan Fabre, Guy Pieters Gallery à Paris, ©Patricia Mathieu

Депутат Держдуми РФ Віталій Мілонов запропонував заборонити продаж продуктів з високим вмістом цукру дітям до 14 років. Така ініціатива покликана знизити показники захворюваності на ожиріння серед підростаючого покоління. За словами парламентарія, на етикетках повинні з’являтися попереджувальні написи, за аналогією з тютюновою продукцією.

Читати більше новин в Telegram

Фанатам покемонів заборонили робити ігри про кишенькових монстрів. За допомогою Essentials можна було створювати власні ігри у всесвіті Pokemon. Також була сторінка з інформацією про те, як новачки можуть створювати власні ігри про кишенькових монстрів. The Pokemon Essentials Wiki видалили через порушення авторських прав. Відповідне рішення приймала компанія Nintendo of America – американський підрозділ японської фірми.

Photo: pixabay.com

*ШЗХ – смішні, божевільні та трохи абсурдні новини у розділі «Шо за хрінь» (ШЗХ)

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій