'
Читаєте зараз
У Тайвані збільшились випадки самогубств серед молоді: уряд вигадав нестандартне рішення

У Тайвані збільшились випадки самогубств серед молоді: уряд вигадав нестандартне рішення

Ilona Kivva
Автор:

Освітні заклади Тайваню з березня 2024 року пропонуватимуть учням відпустки для покращення психічного здоров’я. Так боротимуться зі зростанням кількості самогубств та рівню стресу й депресії серед молодих людей, пише The Guardian.

Згідно з програмою, студенти можуть подати заявку на три вихідні дні кожного семестру без підтвердження потреби, але з дозволу своїх батьків. Понад 40 шкіл зацікавлені у пробному запуску ініціативи.

З 2014 по 2022 рік рівень самогубств серед мешканців країни віком від 15 до 24 років зріс більш ніж удвічі. Захисники програми стверджують, що ключовим фактором стресу, тривоги та депресії є надзвичайний академічний тиск на студентів.

У 2022 році фонд Child Welfare League Foundation провів опитування молоді Тайваню. Понад 12% повідомили про важкий рівень стресу, у старших класах він був удвічі гірший, ніж у молодших. Майже чверть старшокласників сказали, що пережили важку депресію. Опитування показало, що до причин стресу належать шкільні заняття (77%), майбутні перспективи (67%) і взаємостосунки (43%).

«Психологічна відпустка має певну ефективність. Це дозволяє учням звільнитися від напруги й мати достатньо часу для відпочинку, щоб впоратися зі своїм дискомфортом. Якщо психічний дискомфорт сприйматиметься нормалізовано, студенти сміливіше звертатимуться за допомогою», — сказав психолог Сяо Чі-сянь.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій