Читаєте зараз
У центрі Києва на місці Леніна встановили велетенську руку: ШЗХ тижня

У центрі Києва на місці Леніна встановили велетенську руку: ШЗХ тижня

Сергій Сурепін

Щотижневий дайджест закордонних новин від Zaborona.com Коротко про головне, що відбувалось у світі:

Пара гомосексуальних пінгвінів у зоопарку в місті Оденсе викрала малюка в його гетеросексуальних батьків-пінгвінів. За припущеннями працівника зоопарку, пінгвіни-геї зважилися на крадіжку, бо дитинча залишилося без нагляду. Ймовірно його мама пішла купатися, а батько просто відволікся.

Народний депутат із групи «Відродження» Володимир Мисик зареєстрував законопроект, який має на меті заборонити імена, що складаються із назв неживих предметів, вигаданих персонажів, географічних назв, титулів, хвороб, абревіатур тощо. Необхідність таких обмежень автор обґрунтовує, посилаючись на Конвенцію про права дитини, яка встановлює, що країни-підписанти вживають заходи, зокрема, щоб убезпечити дітей від усіх форм фізичного чи психологічного насильства, образи чи зловживань.

Кінокомпанія Disney погодилася переробити частину свого майбутнього мультфільму «Ральф проти інтернету». Раніше фанати висловили масове обурення тим, як почала виглядати перша темношкіра принцеса Disney Тіана з фільму «Принцеса і жаба». Про це розповіла актриса Аніка Ноні Роуз, яка озвучувала Тіану в обох картинах. Кінокомпанія Disney заявила, що переробить фільм, поверне Тіані початковий зовнішній вигляд і навіть сховає її волосся під хустку або капелюшок. На дату прем’єри це начебто не позначиться: повнометражний мультфільм «Ральф проти інтернету» вийде на екрани 22 листопада 2018 року.

У сюжеті про антиросійські санкції програми «Добров в ефірі» на каналі «РЕН ТВ» показали одного з найвідоміших лиходіїв World of Warcraft – Саргераса. Канал порахував, що диявольський вигляд Саргераса відмінно підходить для ілюстрації фрази «Санкції з пекла». Саргерас є повелителем палаючого Легіону й не раз опинявся головним лиходієм у грі World of Warcraft.

Читати більше новин в Telegram

27 вересня об 11:00 на бульварі Тараса Шевченка відкрили арт-об’єкт Middle Way румунського скульптора Богдана Раци. Зазначається, що тимчасовий арт-об’єкт має вигляд гігантської руки, яка символізує дружбу та спілкування.

*ШЗХ – смішні, божевільні та трохи абсурдні новини у розділі «Шо за хрінь» (ШЗХ)

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій