Читаєте зараз
У Європі вирує руйнівний шторм Іша: вражаючі кадри стихії 

У Європі вирує руйнівний шторм Іша: вражаючі кадри стихії 

Ilona Kivva
Автор:

Північну Європу накрив потужний шторм Іша. Він спричинив перебої з електропостачанням та авіаперельотами, пише Bloomberg.

Так, метеорологічна служба Сполученого Королівства випустила жовте попередження — вночі пориви вітру досягали 159 км/годину. У Північній Франції та Нідерландах також були випущені попередження, а у Норвегії є загроза повеней та лавин.

В Ірландії близько 235 000 будинків, ферм і підприємств були знеструмлені. Найбільше постраждали графства Мейо, Голвей, Роскоммон і Керрі. У Британії теж відключено тисячі будинків. Деякі мережеві компанії вже заявили, що не зможуть відновити електропостачання принаймні до 23 січня, оскільки інженерів для швидкого усунення наслідків негоди не вистачає. У Нідерландах було знеструмлено близько 68 000 помешкань, але більшості з них світло повернули.

Також ураганні вітри призвели до транспортних перебоїв:

  • в Амстердамі аеропорт Schipol скасував близько 130 рейсів і попередив про затримки, оскільки пориви вітру досягають понад 100 км/годину;
  • рейси також були затримані або скасовані у Британії та Ірландії;
  • серйозні перебої в залізничному сполученні в Шотландії;
  • оператор громадського транспорту Осло рекомендував відмовитися від будь-яких поїздок, крім необхідних, через дощ і ожеледь на дорогах. Усі відправлення на залізничній лінії між столицею та містом Бергеном на західному узбережжі були припинені. Величезні хвилі в Північному морі затримують польоти вертольотів до морських нафтогазових платформ.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій