Читаєте зараз
У Запоріжжі винесли вирок нападницям на «Фестиваль рівності»

У Запоріжжі винесли вирок нападницям на «Фестиваль рівності»

Сергій Сурепін

27 липня Комунарський районний суд Запоріжжя засудив до 2 років ув’язнення умовно з випробувальним терміном один рік двох студенток місцевих коледжів 16 та 17 років, повідомляє 061.ua. 30 вересня 2017 року вони вчинили напад на двох активісток, які йшли до місця проведення «Фестивалю рівності».

Засуджені, які були присутні на засіданні разом зі своїми батьками, відмовилися коментувати вирок. Їхні адвокати повідомили, що поки не знають, чи будуть подавати апеляцію. Їм інкримінується вчинення злочину за ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу (хуліганство). Постраждалі також поки не вирішили щодо можливості подання апеляції на вирок суду.

Нагадаємо, 30 вересні 2017 року майже 60 учасників «Фестивалю рівності» зібралися в одному з приміщень для проведення заходу. Туди ж прийшли приблизно 150 радикально налаштованих молодих людей у масках, які намагалися перешкоджати проведенню події. До двох дівчат, які йшли на фестиваль, підійшли кілька людей із натовпу і почали їх бити. У цей час інші представники натовпу скористалися газовими балончиками, петардами і фаєрами. Унаслідок сутички дівчат із тілесними ушкодженнями доставили до лікарні.

Коментар постраждалої

«Коли я почула вирок – 2 роки позбавлення волі – я злякалася. Я не хотіла садити людей. Я рада, що людям дали шанс, щоби вони могли виправити свої помилки», – розповіла потерпіла Юлія Плющ після засідання.

Читати більше новин в Telegram

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій