'
Читаєте зараз
Українську армію назвали найсильнішою в Європі

Українську армію назвали найсильнішою в Європі

Сергій Сурепін

Збройні сили України посіли восьме місце у рейтингу найсильніших армій Європи за версією Global Firepower. Про це повідомив президент Петро Порошенко.

Президент зазначив, що «українська армія — найсильніша на європейському континенті серед збройних сил країн-не членів НАТО».

Згідно з інформацією Global Firepower, військово-повітряні сили України налічують 240 одиниць техніки. Також в розпорядженні країни знаходяться 2214 бойових танків, 11 868 бойових бронемашин. Чисельність Збройних Сил аналітики оцінюють у 182 тисяч чоловік і ще мільйон вояків резерву.

Перше місце в Європі посідає Франція, за нею – Велика Британія, Німеччина, Італія, Іспанія, Польща та Греція.

У загальному рейтингу найсильніших армій світу Україна посідає 29 місце. За рік українська армія стала на один рядок вище. Усього в рейтингу знаходяться 136 країн. Лідери — США, Росія та Китай. Замикає десятку Німеччина. Військовий потенціал країн оцінювали за географічним положенням, людськими ресурсами, фінансовою стабільністю тощо. Для оцінки потужності армій не враховувалися ядерний потенціал та поточна політична і військова ситуація в країні.

Читати більше новин в Telegram

 

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій