Latest Posts

Сорі, це все

Stay in Touch With Us

Odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore.

Email
magazine@example.com

Phone
+32 458 623 874

Addresse
302 2nd St
Brooklyn, NY 11215, USA
40.674386 – 73.984783

Follow us on social

(c) 2018  ГО “Крос Медіа” – Усі права захищено

GettyImages / Brendan Hoffman

Українську армію назвали найсильнішою в Європі

Збройні сили України посіли восьме місце у рейтингу найсильніших армій Європи за версією Global Firepower. Про це повідомив президент Петро Порошенко.

Президент зазначив, що «українська армія — найсильніша на європейському континенті серед збройних сил країн-не членів НАТО».

Згідно з інформацією Global Firepower, військово-повітряні сили України налічують 240 одиниць техніки. Також в розпорядженні країни знаходяться 2214 бойових танків, 11 868 бойових бронемашин. Чисельність Збройних Сил аналітики оцінюють у 182 тисяч чоловік і ще мільйон вояків резерву.

Перше місце в Європі посідає Франція, за нею – Велика Британія, Німеччина, Італія, Іспанія, Польща та Греція.

У загальному рейтингу найсильніших армій світу Україна посідає 29 місце. За рік українська армія стала на один рядок вище. Усього в рейтингу знаходяться 136 країн. Лідери — США, Росія та Китай. Замикає десятку Німеччина. Військовий потенціал країн оцінювали за географічним положенням, людськими ресурсами, фінансовою стабільністю тощо. Для оцінки потужності армій не враховувалися ядерний потенціал та поточна політична і військова ситуація в країні.

 

Про автора

Редактор стрічки новин Zaborona.com. Автор телеграм-каналу "Геймер".