'
Читаєте зараз
WebMoney потрапила під санкції в Україні

WebMoney потрапила під санкції в Україні

Сергій Сурепін

Електронна платіжна система WebMoney потрапила до санкційного списку Ради нацбезпеки та оборони України. Інформація про це з’явилася на сайті президента України.

До санкційного списку потрапили ТОВ «Вебмані.Ру» (Росія Москва), ТОВ «ВМР» (Росія, Москва) і ТОВ «ВМ Трансфер ЛТД» (WM Transfer Ltd), Литва. Санкції діють три роки.

Що передбачають санкції

Блокування активів компанії, обмеження торговельних операцій, запобігання виведенню коштів за межі України, призупинення виконання економічних та фінансових зобов’язань та анулювання або зупинення ліцензій та інших дозволів для здійснення певного виду діяльності.

Разом з цим інтернет-провайдери мають блокувати доступу до доменів, пов’язаних із WebMoney.

Читати більше новин в Telegram

Коментар WebMoney.UA

Видання AIN.UA взяло коментар у директора по маркетингу WebMoney.UA Ростислава Троценко. Він розповів, що для компанії потрапляння в список РНБО став повною несподіванкою: «Ми дізналися про це тільки сьогодні, коли нам почали дзвонити і запитувати, після того, як РНБО опублікував списки. Спочатку, за повідомленням РНБО, вони були засекречені».

Зараз WebMoney.UA разом з юристами намагаються розібратися в ситуації. Офіційна позиція компанії буде опублікована пізніше. Ростислав акцентував, що WebMoney.UA не має ніякого відношення до російської WebMoney.ru.

Що ще заблокували

Влада обмежила доступ до сайтів інформаційних агентств «РИА Новости» та «РИА Новости Украина». Доступ обмежили до сайтів Россиясегодня.рф, Sputniknews.com, Ria.ru, Rsport.ria.ru, 1prime.ru, inosmi.ru, Realty.ria.ru и rian.com.ua. Також блокування підлягають сайти ВГТРК (vgtrk.com, russia.tv, vesti.ru, tvkultura.ru, i-mult.tlum.ru, multvkino.tlum.ru), Первого канала (1tv.com, domkino.tv, muz1.tv, vremya.tv, karusel-tv.ru), НТВ (ntv.ru), РЕН ТВ та ОТР.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій