Читаєте зараз
Російські кадети отримали нагороди з символікою України

Російські кадети отримали нагороди з символікою України

Сергій Сурепін

У середній загальноосвітній школі №2 міста Катайський Курганської області учням вручили грамоти, на яких замість символіки Росії зображені герб і прапор України, повідомляє видання URA.RU.

Грамоту вручили учню 8 «мк» класу — «за активну участь у спортивних змаганнях, сміливість, оптимізм та наполегливість у досягненні мети, а також за волю до перемоги та вміння знаходити правильні рішення».

На документі стоїть печатка школи, підпис її директора Тетяни Фаізовой і дата — 31 травня 2018 року. З якої нагоди відбувалося вручення грамот — не відомо. Як пояснив один з користувачів «ВКонтакте», скорочення «мк» означає «маріїнки і кадети».

Як припустили в коментарях місцеві жителі, швидше за все, такий шаблон бланка був завантажений з інтернету, а потім в нього вставили текст. Деякі з них запропонували сприймати дану ситуацію як курйозний випадок. Деякі кажуть, що ця ситуація виникла через людський фактор та брак часу. Інші говорять, що, якби в Україні в школі видали грамоту з російським гербом і прапором, там, напевно, відразу вчителів на багаття б».

Читати більше новин в Telegram Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій