Читаєте зараз
Держлікслужба заборонила партію популярного препарату дротаверину

Держлікслужба заборонила партію популярного препарату дротаверину

Сергій Сурепін

В Україні ввели заборону на серію препарату «Но-Х-Ша» — ліки на основі дротаверину, популярний аналог «Но-шпи». Про це повідомляє державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Відомство після отримання термінового повідомлення від представництва в Донецькій області ввело повну заборону на серію 170714 препарату «Но-Х-ша» (розчин для ін’єкцій, 20 мг/мл по 2 мл в ампулі, 5 ампул в пачці з картону) виробництва АТ «Лекхім-Харків».

У повідомленні донецького представництва сказано про виявлення в обігу даної серії лікарського засобу (з нанесеним на упаковку реєстраційним номером Б-250-95 № 05314), термін придатності якого закінчився ще 1 липня 2017 року. В упаковках була інструкція для застосування, призначена для Республіки Узбекистан. Крім того, у препарату був відсутній сертифікат якості від виробника.

У зв’язку з цим Держлікслужба заборонила обіг серії незареєстрованого препарату і зобов’язала всі суб’єкти господарчої діяльності перевірити його наявність і вжити заходів щодо вилучення з обігу для подальшої утилізації або знищення.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій