'
Читаєте зараз
Нацгвардійці інсценували розправу під час вистави в Енергодарі

Нацгвардійці інсценували розправу під час вистави в Енергодарі

Сергій Сурепін

1 червня в Енергодарі (Запорізька область) відбулася «вистава», приурочена до Дня захисту дітей. У ній взяли участь бійці взводу спецпризначення військової частини №3042, повідомляє видання «Новости Донбасса».

У рамках виступу спецназівці продемонстрували прийому рукопашного бою та елементи ножового. Боєць спецназу, який здолав умовного противника в ножовому бою, на очах у дітей «перерізав горло» переможеному. В результаті цього на землю полилася червона рідина, яка імітує кров. Виступ зняли на відео (починаючи з 1:08:27).

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4084&v=zpnBG5PPiBE

Військова частина №3042 базується в Енергодарі і входить в Національну гвардію України. Представники НГУ не коментують виступ.

Реакція

Читати більше новин в Telegram

Користувачі YouTube негативно відгукнулися про те, що відбулося. Серед коментарів, зокрема, є такі: «Ви там в Енергодарі взагалі подуріли? Що ви показуєте дітям?», «Наскільки треба бути ідіотами, щоб таке свято, дитяче, світле, переговняти воєнщиною та імітацією з перерізанням горла», «У балаклаві перерізають горло. Та це ІДІЛ якийсь. Вражає, що все це демонструють на дитячому святі».

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1695213330556676&id=1567127190031958

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій