'
Читаєте зараз
Президент Уганди хоче заборонити оральний секс

Президент Уганди хоче заборонити оральний секс

Сергій Сурепін

Президент Уганди Йовері Кагута Мусевені заявив, що хоче заборонити в  країні оральний секс. Про це повідомляє Daily Mail Online. Мусевені висловився проти «неправильних сексуальних практик» в рамках кампанії з їхньої криміналізації. За його словами, їх насаджують «якісь чужаки».

«Рот створили для їжі, а не для сексу. Ми знаємо, куди [яким чином] займаються сексом, і де він знаходиться», – заявив політик.

Нагадаємо, з лютого 2014 року в Уганді гомосексуальність переслідується за законом. Тим, кого звинуватили у одностатевих стосунках вперше, загрожує до 14 років в’язниці. Гомосексуалів-рецидивістів чекає довічне ув’язнення. Після підписання закону Мусевені зробив заяву, що люди, які займаються оральним сексом, «можуть захворіти глистами».

Також у 2013 році парламент Уганди заборонив міні-спідниці, а також відеозаписи і фотографії жінок, які носять цей предмет одягу. У підсумку з ефіру телебачення Уганди зникли західні музичні кліпи і фільми, а місцеві таблоїди стали менш барвистими. Все це – в рамках боротьби с порнографією. Під порнографію підпадають усі відеозаписи, зображення, літературні твори, виставки, в яких демонструються або описуються оголені стегна, сідниці або груди.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій