Читаєте зараз
Блогери проникли на танковий склад у Харкові. Без жодних перешкод

Блогери проникли на танковий склад у Харкові. Без жодних перешкод

Сергій Сурепін

15 липня на YouTube-каналі DIMA TOTAL з’явилося відео, на якому місцеві блогери зняли танковий склад ЗСУ, у якому знаходилися сотні списаних і десяток нових танків. Склад танкової техніки розташований у 500 метрах від залізничної станції Харків-Сортувальний, де починається територія Харківського бронетанкового заводу.

https://www.youtube.com/watch?v=DJyd6wP_LHU

На відео можна побачити, що на військовому об’єкті абсолютно відсутня яка-небудь охорона, сторожова вишка напівзруйнована, ворота між різними частинами складу не замкнені і розкриті. Блогери порахували кількість бойових машин — 300 танків. Крім старих списаних і поставлених на зберігання танків вони виявили також 10 нових українських танків Т-64БВ «Булат» — недалеко від них виявився і танковоз.

«Ми знайшли близько 300 старих радянських танків, але коли пройшли між ними далі, то там ще було штук 10 саме нових танків і вантажівка, яка і привезла їх туди. Виглядало це прямо як танковий військовий автосалон! На них були бирки-пломби, техніка без пробігу», — сказано в описі до відео.

Автори відео також потрапили до бункера, продемонструвавши, які там зберігаються запаси військового устаткування і спорядження. За весь час, поки блогери бродили по території складу, вони не побачили жодної людини — їм не було надано жодної протидії.

Читати більше новин в Telegram Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій