Latest Posts

Сорі, це все

Stay in Touch With Us

Odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore.

Email
magazine@example.com

Phone
+32 458 623 874

Addresse
302 2nd St
Brooklyn, NY 11215, USA
40.674386 – 73.984783

Follow us on social

(c) 2018  ГО “Крос Медіа” – Усі права захищено

Повідомив міністр молоді та спорту

Українським спортсменам заборонили виступати в Росії

Міністерство молоді та спорту України заборонило українським спортсменам брати участь у змаганнях на території Російської Федерації. Про таке рішення повідомив міністр молоді та спорту Ігор Жданов на своїй сторінці в фейсбуці.

Весь час, поки йде війна на сході, Україна врегульовує відносини із країною-агресором. Два роки тому ми розробили і…

Опубліковано Ігором Ждановим 14 березень 2018 р.

“Я підписав новий наказ – про те, що у відповідності з нещодавно прийнятим законом України «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях» українські спортсмени не будуть брати участь у будь-яких змаганнях, які проходять на території РФ. Хочу додати, що змагання в Росії, з урахуванням внутрішньої і зовнішньої політики цієї країни, є небезпечними для наших спортсменів”, – написав він.

Нагадаємо, що вчора, 13 березня, українська збірна з біатлону прийняла рішення бойкотувати етап Кубка світу в Росії. Также рішення було прйняте після зустрічі збірної з міністром Ждановим. А також, трохи згодом, президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак заявив, що Україна буде бойкотувати всі змагання, що проходитимуть в Росії.

Про автора

Випускова редакторка Zaborona.com. Раніше була редакторкою розділів "Культура" та "Стиль життя" у виданні Buro 24/7 Ukraine, а до цього – гостьовою редакторкою Hromadske.ua. Працювала у сфері PR з різними культурними проектами.