'
Читаєте зараз
Українським спортсменам заборонили виступати в Росії

Українським спортсменам заборонили виступати в Росії

Аня Білоус
Автор:

Міністерство молоді та спорту України заборонило українським спортсменам брати участь у змаганнях на території Російської Федерації. Про таке рішення повідомив міністр молоді та спорту Ігор Жданов на своїй сторінці в фейсбуці.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1572530726198456&set=a.162828537168689.32912.100003246322240&type=3

“Я підписав новий наказ – про те, що у відповідності з нещодавно прийнятим законом України «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях» українські спортсмени не будуть брати участь у будь-яких змаганнях, які проходять на території РФ. Хочу додати, що змагання в Росії, з урахуванням внутрішньої і зовнішньої політики цієї країни, є небезпечними для наших спортсменів”, – написав він.

Нагадаємо, що вчора, 13 березня, українська збірна з біатлону прийняла рішення бойкотувати етап Кубка світу в Росії. Также рішення було прйняте після зустрічі збірної з міністром Ждановим. А також, трохи згодом, президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак заявив, що Україна буде бойкотувати всі змагання, що проходитимуть в Росії.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій