'
Читаєте зараз
Україна витратить 20 мільйонів гривень на промоакцію вступу до НАТО

Україна витратить 20 мільйонів гривень на промоакцію вступу до НАТО

Роман Губа
Автор:

Держкомтелерадіо витратить 20 мільйонів гривень на освітні кампанії щодо вступу України до НАТО та європейської інтеграції. Про це повідомляє Урядовий Портал.

Що сталося?

Держкомтелерадіо вніс до річного плану держзакупівель два пункти: організація та проведення освітньої кампанії на тему «Чому НАТО? Засади і принципи діяльності НАТО та його роль у підтримці міжнародної безпеки», а також організація та проведення інформаційної кампанії щодо результатів впровадження реформ та інституційних перетворень в Україні як складника євроінтеграційного процесу.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» за бюджетною програмою «Здійснення заходів з питань європейської та євроатлантичної інтеграції в інформаційній сфері» передбачені видатки в розмірі 20 мільйонів гривень.

Як це пояснює Держкомтелерадіо?

За словами першого заступника голови Держкомтелерадіо, який є розпорядником виділених на компанію грошей, Богдана Червака, 10 мільйонів гривень виділено на заходи з питань європейської інтеграції і 10 мільйонів на заходи з питань інтеграції до НАТО.

Читати більше новин в Telegram

Що це буде?

Наприклад, 27-28 серпня виконавець заходів ТОВ «Євромедіа компані», яка перемогла на відкритому конкурсі, проведе семінар для журналістів та представників громадських організацій: «Переваги співробітництва з Альянсом: засади і принципи діяльності НАТО та його роль у підтримці міжнародної безпеки».

Вартість семінару – майже 145 тисяч гривень.

Також, на сайті Держкомтелерадіо є звіт про виконання заходів з програми на 1-2 квартал 2018 року. Серед них: спільний брифінг Міністра оборони України Степана Полторака та Міністра національної оборони Португалії Жозе Альберту ди Азереду Лопеша, День відкритих дверей для журналістів у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та 76 публікацій  в газеті “Народна армія” та журналі “Вiйсько України” та інші заходи.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій