'
Читаєте зараз
Українські прикордонники біля Криму отруїлися викидами заводу «Титан»

Українські прикордонники біля Криму отруїлися викидами заводу «Титан»

Аня Білоус
Автор:

На адмінкордоні з анексованим Кримом зафіксовано випадки отруєння українських прикордонників через викиди з заводу «Кримський титан». Про це повідомляє Новое время з посиланням на слова помічника голови Держприкордонслужби Олега Слободяна.

«Були скарги на самопочуття. Це запаморочення, нудота, головний біль, але після медичних консультацій і прийняття ліків ці симптоми вдавалося зняти. Таких людей замінюють на службі, дають їм змогу відпочити й детально обстежують», – сказав він.

Водночас Слободян переконує, що для громадян України, які мешкають на адмінкордоні, небезпека відсутня, бо вітер дує вглиб окупованого півострова.

Також НВ повідомляє, що прес-секретар Міноборони Дмитро Гуцуляк із посиланням на дані української розвідки заявив, що причиною викидів могли стати потрапляння снарядів у технологічні ємності хімзаводу під час військових навчань російської армії.

Перші скарги на викиди в окупованому Армянську з’явилися в ніч на 24 серпня. Мешканці скаржилися на першіння в горлі та головний біль. 3 вересня на адмінкордоні з Кримом, у Херсонській області, прикордонники зафіксували підвищення кількості токсичних речовин у повітрі. 4 вересня окупаційна влада Криму зупинила завод «Титан».

Читати більше новин в Telegram Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій