'
Читаєте зараз
Українського політв’язня та журналіста Сущенка доправили у виправну колонію

Українського політв’язня та журналіста Сущенка доправили у виправну колонію

Сергій Сурепін

Українського політв’язня та журналіста Романа Сущенка етапували в колонію суворого режиму в Кіровській області РФ. Про це повідомляє «Укрінформ».

«Батька етапували у Федеральну казенну установу «Виправна колонія №11» Управління Федеральної служби виконання покарань по Кіровській області [Кірово-Чепецьк, село Утробіно]. Таку інформацію посольству України в Москві повідомили у ФСВП», – сказала агентству дочка Сущенка Юлія. Колонія розташована за понад тисячу кілометрів від Москви, а інформація про стан Сущенка буде відома після візиту до журналіста консула або адвоката.

Нагадаємо, Московський міський суд визнав українського журналіста Романа Сущенка винним у «шпигунстві» й засудив його до 12 років колонії суворого режиму. У ФСБ РФ вважають, що український журналіст, який протягом останніх шести років працював кореспондентом інформаційного агентства «Укрінформ» у Франції, був полковником української військової розвідки і збирав секретні відомості про діяльність російської армії та Національної гвардії.

 

Читайте також:

Читати більше новин в Telegram

Росія засудила українського журналіста Сущенка до 12 років

Українські дипломати вимагають звільнити політв’язня Сущенка

У Москві під посольством України проходить мітинг. Вимагають відпустити керівника «РИА Новости Украина»

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій