'
Читаєте зараз
Українці можуть відновити водійські права в Італії: що для цього потрібно

Українці можуть відновити водійські права в Італії: що для цього потрібно

Tetiana Cherevko

Італія стала сьомою країною, де українці мають можливість обміняти та відновити посвідчення водія у зв’язку із втратою чи викраденням. Послугу надають у місті Роццано (провінція Мілан), повідомили в Міністерстві внутрішніх справ.

«Адреса розташування: торгівельний центр Фіордалісо Мілан (Centro Commerciale Fiordaliso Milan — Via Curiel, 25 20089  Rozzano (Mi) Italia). Прийом громадян відбувається у мобільних програмно-технічних комплексах — спеціально облаштовані мікроавтобуси білого кольору із символікою ‘Паспортний сервіс’. Надання послуг здійснюється з понеділка по суботу з 9:00 до 18:00 у порядку живої та електронної черги», — пояснили в МВС.

Для обміну та відновлення посвідчення водія потрібно з собою взяти такий перелік документів:

  • паспорт громадянина України із зазначеним у ньому зареєстрованим місцем проживання. Якщо паспорт у форматі ID-картки без наявних відомостей про реєстрацію місця проживання, то разом надається витяг про реєстрацію місця проживання особи, або закордонний паспорт;
  • ідентифікаційний номер;
  • документ, що підтверджує зміну особистих даних (наприклад, свідоцтво про реєстрацію шлюбу тощо) у разі зміни персональних даних;
  • медична довідка (на період воєнного стану не обов’язкова).

Після подачі документів людину фотографують та створюють заявку на відновлення посвідчення водія. Далі її надсилають в Україну до сервісного центру МВС. Така послуга для українців доступна в Польщі, Чехії, Німеччині, Іспанії та Туреччині та Словаччині.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій