Читаєте зараз
Укрзалізниця відкриє два нові маршрути: куди можна купити квитки

Укрзалізниця відкриє два нові маршрути: куди можна купити квитки

Ilona Kivva
Автор:

Укрзалізниця з 18 березня розпочне нове міжнародне сполучення з Австрією та Угорщиною. Квитки можна буде придбати онлайн, повідомили в УЗ.

На першому етапі онлайн-квитки будуть доступні у сполученні Україна – Австрія та зворотно. Придбати проїзні документи можна буде через застосунок Укрзалізниці, а для прямого поїзда Київ – Відень знадобиться верифікація акаунту через Дію.Підпис.

«Після реалізації цього проєкту ще більше наших міжнародних рейсів стануть доступними онлайн і пасажирам більше не доведеться їхати до кас, щоб купити квиток та спланувати свою подорож. Також, як продемонстрував досвід на маршруті Київ — Варшава, це досить потужний запобіжник від перекупів», – зазначив голова правління АТ Укрзалізниця Євген Лященко.

На другому етапі стануть доступними онлайн квитки у сполученні Україна – Угорщина на поїзди, що прямують в Австрію транзитом через Угорщину: Київ – Будапешт – Відень та Чоп – Будапешт – Відень. Прямі сполучення Україна – Угорщина (Мукачево – Дебрецен, Мукачево – Будапешт, Чоп – Захонь) з’являться в застосунку пізніше, кажуть в компанії.

Для запровадження нововведень Укрзалізниця з 12 березня тимчасово призупиняє продаж квитків через каси на прямий поїзд Київ – Відень – Київ на дати відправлень після 18 березня. Обмеження триватиме до відкриття онлайн-продажів. Тобто, 18 березня продаж квитків відновиться на глибину продажів у 20 діб вже онлайн. Тимчасове обмеження не торкнеться поїзда Чоп – Відень – Чоп. 

«Нагадаємо, новий прямий поїзд №143/146 Відень — Чоп — Відень має зручні стиковки з нічними поїздами з Києва, Луцька та Рівного, а з Чопа до Відня прямує складом зі зручних сидячих вагонів з Wi-Fi», – додали в УЗ.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій