'
Читаєте зараз
Укрзалізниця запустила новий поїзд Львів — Варшава: як купити квитки

Укрзалізниця запустила новий поїзд Львів — Варшава: як купити квитки

Yevheniia Kostina

З 15 жовтня 2023 року Укрзалізниця запускає перше за 18 років залізничне сполучення між Львовом та Варшавою. Маршрут буде організовано у пересадковому форматі через станцію Рава-Руська.

« На станції пасажири здійснюватимуть зручну пересадку з поїзда української ширини колії (1520 мм) на поїзд європейської колії (1435 мм) і зворотно. Розклад руху поїздів розроблений таким чином, щоб без зайвих пересадок охопити залізничним сполученням з Варшавою та Любліном не лише Львів, а й Івано-Франківськ, Стрий, Коломию, Калуш, Моршин, Брюховичі та Жовкву. Пасажири з інших міст України зможуть скористатися пересадкою у Львові», — пояснили в Укрзалізниці, підкресливши, що поїзд завжди чекатиме усіх пасажирів.

Проект реалізований у співпраці з польським залізничним перевізником SKPL, рухомий склад якого виконуватиме рейси з Варшави до Рави-Руської та зворотно. Відновлення роботи раніше неактивного залізничного пункту пропуску відкриває нові можливості з розвитку міжнародної мережі УЗ.⠀

Дізнатися розклад руху та придбати квитки можна у мобільному застосунку Укрзалізниці, у чат-ботах та міжнародних касах вокзалів. Крім того, пасажири можуть купити два квитки одним кліком за пошуковим запитом від необхідного міста в Україні до Варшави чи Любліна або зворотно.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій